Luxury Beach Apartment In Athens Riviera

  • 53 μ²
  • 2 υπνοδωμάτια
  • 1 μπάνιο
  • 4 επισκέπτες
  • 3 κρεβάτια

Το Luxury Beach Apartment In Athens Riviera βρίσκεται στην παραλιακή τοποθεσία και απέχει μόνο 5 λεπτά με τα πόδια από την Παραλία Καβούρι. Οι επισκέπτες μπορούν να χρησιμοποιήσουν Wi-Fi για εργασία ή ψυχαγωγία.

Το Luxury Beach Apartment In Athens Riviera διαθέτει μπαλκόνι, βεράντα και σαλόνι, καθώς και ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Το κατάλυμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα για να εξασφαλίσει την άνεση σας. Στο μπάνιο επίσης υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών, μπουρνούζια και πετσέτες.

Το διαμέρισμα έχει μικρή κουζίνα εξοπλισμένη ψυγείο, φούρνο και μαγειρικά σκεύη για την άνεσή σας.

ΠΛατεία ΕσπερίδωΝ και Ιερός Καθεδρικός Ναός Αγίων Κωνσταντίνου και Ελένης Γλυφάδας βρίσκονται σε απόσταση 3 χιλιομέτρων και 4 χιλιομέτρων αντίστοιχα από το διαμέρισμα. Οι Νηρηίδες απέχουν 2 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα. Ο σιδηροδρομικός σταθμός Μοναστηράκι είναι σε απόσταση 30 λεπτών οδικώς μακριά.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Luxury Beach Apartment In Athens Riviera
Athens Riviera Beach Retreat
Τιμή μόνο για κινητά

Athens Riviera Beach Retreat

569 μ από το κατάλυμα
12Lve Vouliagmeni Apartment
Τιμή μόνο για κινητά

12Lve Vouliagmeni Apartment

10
Εξαιρετικό 12 σχόλια
1.6 χλμ. από το κατάλυμα
USD 244 USD 220
ανά νύχτα
Cozy And Modern Studio Next To The Sea
Τιμή μόνο για κινητά

Cozy And Modern Studio Next To The Sea

1.6 χλμ. από το κατάλυμα
USD 77 USD 69
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Διεθνής Αερολιμένας Αθηνών «Ελευθέριος Βενιζέλος»
    22 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Tavros Railway Station
    16 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Δραστηριότητες

    • Πεζοπορία

    Στην κουζίνα

    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Αναψυχή

    • Παραλία
    • Ηλιόλουστη ταράτσα

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Ταράτσα
    • Έπιπλα κήπου
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 12:00 έως 14:00
    Check-out: από 10:00 έως 11:00
    Αριθμός αδείας00002717851
    • Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
    • Δεν υπάρχει χώρος για επιπλέον κρεβάτια στο δωμάτιο.
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Πού βρίσκονται το Luxury Beach Apartment In Athens Riviera;
      Το Luxury Beach Apartment In Athens Riviera βρίσκεται κοντά σε Kavouri Beach.
    • ❓
      Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το Luxury Beach Apartment In Athens Riviera;
      Η διαμονή στο το Luxury Beach Apartment In Athens Riviera κοστίζει 183€.
    • ❓
      Στο το Luxury Beach Apartment In Athens Riviera προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Luxury Beach Apartment In Athens Riviera περιλαμβάνουν Panorama και Mythos by Divani Restaurant και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • ❓
      Έχει Ίντερνετ στο το Luxury Beach Apartment In Athens Riviera;
      Ναι, το Luxury Beach Apartment In Athens Riviera προσφέρει Wi-Fi.
    • ❓
      Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει διαμέρισμα;
      Διαμέρισμα είναι 53 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Διεθνής Αερολιμένας Αθηνών «Ελευθέριος Βενιζέλος»
    22 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Tavros Railway Station
    16 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Luxury Beach Apartment In Athens Riviera

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο